Jak skládat náramek

Výběr řetízku na náramek

Pro vytvoření našeho náramku si nejprve vyberte řetízek – náramek. V našem obchodě naleznete náramky celokovové i kožené.

Pro určení správné velikosti náramku si nejprve změřte své zápěstí v nejužším místě a k tomuto rozměru přičtěte 1,5 – 2,5 cm. Záleží, zda preferujete náramek volnější nebo pevnější a také, zda vytvoříte náramek zcela plný nebo pouze s několika korálky.

náramek
náramek
náramek

Korálky a přívěsky všech barev a tvarů

Vyberte si Vaše oblíbené barvy a motivy. Vyjádřete svůj osobní styl a příběh. Je vhodné střídat kovové korálky se skleněnými, ty dodávají náramku krásu a lehkost.Samotný náramek tvoří korálky a  vinutky, které se na náramek navlékají. Korálky jsou z různých materiálů. Naše náramky, korálky a komponenty jsou krásné a kvalitní a věříme, že s nimi budete spokojeni. Materiál je kvalitní bižuterní slitina a sklo. Jednotlivé komponenty nenesou označení žádné firmy.

Stoppery a oddělovače

Použití stopperů je oblíbené, někteří zákazníci však preferují volný pohyb korálků na náramku bez použití oddělovačů.Na náramek se velmi často umísťjí stoppery/oddělovače. Stoppery rozdělují náramek do několika částí a tím zabraňují korálkům se volně pohybovat. Obvykle se používají 2 stoppery a tím vzniknou 3 samostatné části.

stopper-1
stopper-2
stopper-3

U každého náramku v našem e-shopu naleznete informaci, zda je pro použití stopperů vhodný či nikoliv.

Stoppery mají silikonový vnitřek a na náramek se umísťuje lehkým tlakem.  Díky silikonu na náramku perfektně drží.

A můžete se radovat z vašeho originálního kousku

naramek-1_1
naramek-2_1
naramek-4
naramek-3_1

Přejeme si, aby se Vám u nás v obchůdku líbilo a abyste udělali s našimi šperky radost sobě nebo svým milým!Podívejte se do naší galerie náramků - jejich složení Vám napoví víc. A pokud nechcete skládat vlastní náramek, můžete si vybrat některý z překrásných hotovových náramků pro dospělé nebo náramků pro malé slečny.

Vaše Paní Dora

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.